مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی

مراجعین ساکن تهران، شهرستان‌ها یا خارج از کشور، جهت تعیین وقت مشاوره و روان درمانی حضوری یا آنلاین می‌توانند از طریق واتس‌اپ یا اسکایپ با شماره 09338305620 با ما در تماس باشند.

متخصصین واجد شرایط، می‌توانند برای ایجاد پروفایل اختصاصی، ثبت رزومه و ارائه مطالب و مقالات خود در حوزه سلامت روان فرم تماس با ما را پر کنند و درخواست خود را با ما درمیان بگذرانند.

مدرسین و اساتید حوزه روانشناسی نیز می‌توانند کارگاه‌های آموزشی خود را با ارائه مجوز معتبر از سازمان‌ها و مؤسسات مسئول از طریق ثبت در بخش تقویم آموزش‌ها به دانشجویان و کارآموزان معرفی کنند.

تماس با کلینیک :

09109902031   02122916115 |    02122916114| 09128384678

رهیاب یک جریان زنده و پویا در روانشناسی امروز و سلامت روان است که به توانایی زیستن با شور و شوق می‌اندیشد. رهیاب گروهی از روانشناسان مشهور، دانشگاهیان، روانپزشکان و نویسندگان را گرد هم آورده تا با هم در فضایی صمیمی و علمی بهتر به زندگی بیندیشیم.

یکی از اهداف مهم ما کمک به گسترش دانش روانشناختی، هم در حوزه عمومی و هم تخصصی در جامعه است. افزایش مهارت‌های زندگی در سنین مختلف تحول انسان، به او در تاب‌آوری برای مقابله با فراز و نشیب‌های طول حیات کمک خواهد کرد و نیز کیفیت زندگی را بهبود خواهد بخشید.

هدف مهم دیگر ما، معرفی روانشناسان و روان‌درمانگران حرفه‌ای و مجرب و ایجاد امکان دسترسی به آنها به روش‌های حضوری، تلفنی و آنلاین است، همچنین می‌توانید کلینیک‌ها، انجمن‌ها و امکانات درمانی متناسب با مشکلاتتان را نیز بیابید و با آنها ارتباط پیدا کنید.

آموزش دانشجویان و درمانگران حوزه سلامت روان نیز هدف دیگری است که از طریق معرفی و اطلاع‌رسانی کارگاه‌ها و مراکز معتبر آموزشی دنبال می‌کنیم.

ما هر لحظه مشتاقانه منتظر نظراتتان هستیم و از آنها بازخورد می‌گیریم که در هرچه بهتر شدن ارائه خدمات به شما که ما را دنبال می‌کنید، مفید خواهد بود و خودمان را به شما نزدیکتر احساس خواهیم کرد.

سوال از رهیاب

آدرس : شریعتی، جنب ایستگاه متروی دکتر شریعتی، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه ۶

بازدیدها: 281